Михайлов със сътресение след 90 минути в Турция

Националният вратар на България Николай Михайлов изигра 90 минути за своя тим Мерсин срещу Газиантепспор при домакинската загуба с 0:1 от 25-ия кръг на в турската Сюперлиг. Родният страж парира две опасни положения, но в 36-ата минута допусна попадение дело на Ердем Шен. Двубоят бе негов седми за 2015 година във всички турнири. Неприятната новина е, че при едно от центриранията на гостите Михайлов падна лошо и получи сътресение.

След лекарската намеса, той остана на терена до последния съдийски сигнал, но веднага след мача бе откаран в болница. За негова радост няма нищо сериозно, но най-вероятно ще трябва да почива между два и три дни. Както е известно, той от понеделник трябва да е на лагер сбор с националния отбор преди европейската квалификация с Италия на "Васил Левски" след седмица.

Поражението остави Мерси с 32 точки на девето място, докато Газиантепспор с днешната победа се изкачи на седмо място с 34 точки.