Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Кутровски с победи на сингъл и на двойки

Димитър Кутровски се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис от сериите "Чалънджър" в канадския град Дрюмондвий с награден фонд 50 хиляди долара и гостоприемство. Кутровски победи във втория кръг аржентинеца Марко Трунгелити с 6:4, 6:4 за 82 минути. Така 27-годишният софиянец заработи 1460 долара и 17 точки за световната ранглиста, в която заема 327-ото място в момента. Втората ракета на България очаква победителя от мача между втория в схемата Андреас Бек (Германия) и Алекс Кузнецов (САЩ) за място на полуфиналите.

На двойки Кутровски и Гонсало Ескобар (Еквадор) се справиха с участващите с "уайлд кард" представители на домакините Павел Крайник и Томи Милников с 6:0, 7:6(4) в 50-минутен мач и се класираха за четвъртфиналите, където ще срещнат поставените под номер 2 Кевин Кинг (САЩ) и Дийн О'Брайън (Южна Африка).