Юрген Колер: Буфон вече не е същият

Бившият защитник на Борусия (Дортмунд) и Ювентус Юрген Колер изрази мнение, че германският тим може да се класира за четвъртфиналите. В първата среща в Торино отборът на Ювентус победи Борусия с 2:1. "Уверен съм, че Борусия ще се класира за четвъртфиналите, каза Юрген Колер в интервю за "Билд". Ювентус е най-силният отбор в Италия, но те имат много слаби места. Някога Буфон беше изключителен вратар, но вече не е същият. Сега той допуска много грешки. Като цяло Юве е доста уязвим в защита. Резултатът от първата среща е опасен за торинци. Борусия е способна да накаже италианците, те седят прекалено дълбоко в защита. Прогнозата? Мисля, че дортмундци ще победят с 3:0 или с 3:1.