100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

Лацио лети в Серия "А" (видео)

Тимът на Лацио продължава да лети в Серия "А". Римските "орли" надвиха с 2:0 Торино като гост в мач от 27-ия кръг на калчото и вече са трети в класирането с актив от 49 точки. Герой за тима на Стефано Пиоли се превърна отново Фелипе Андерсон, който отбеляза и двете попадения в 71-ата и 78-ата минути. Успехът е пети поред за лациалите.

Бразилецът за втори път вкарва два гола през този сезон в един мач, след като стори това с Интер и вече има осем попадения.

Торино остана на девето място с 36 точки след втората поредна загуба в калчото. Днес доста от титулярите на Джампиеро Вентура останаха на пейката, тъй като в четвъртък приемат Зенит в среща-реванш от Лига Европа след поражение с 0:2 в Русия.