Иван Колев: Дадоха много пресилена дузпа за Лудогорец

Наставникът на Славия Иван Колев бе разочарован след загубата на "белите" с 0:3 от шампиона Лудогорец. Специалистът заяви, че реферът Цветан Кръстев е дал много пресилена дузпа за "орлите" в края на двубоя.

"Съдията? Нищо не мога да коментирам. Много пресилена дузпа. Това е положението. За историята остава резултатът, никой няма да казва какво е свирил съдията. Лудогорец е един отличен отбор. Превъзхождаха ни през първото полувреме. Трудно се организирахме. Радвам се, че през второто полувреме нещата се промениха. Имахме три великолепни шанса да отбележим, но съдбата ни обърна гръб. Съжалявам за това. Така се получи. Пламен Крумов се стара доста, свърши доста работа. Малко преди дузпата направи отлично включване и можеше да отбележим гол. Още не е на кондиционното равнище, на което трябва да бъде. Предстои ни труден мач с Хасково. Ще търсим най-доброто като резултат", сподели Колев след мача.