Ливорно падна лошо без Гълъбинов

Отборът на Ливорно записа неприятна загуба с 0:3 в гостуването си на Специя от 31-ия кръг в италианската Серия "Б". Българският нападател на гостите Андрей Гълъбинов бе в групата на своя тим, но не получи шанс да влезе на терена в този мач.

Срещата бе решена през второто полувреме, когато паднаха и трите гола в рамките на по-малко от 15 минути. В 51-ата миунта Джанети откри резултата за Специя, а в 54-ата Кателани удвои. Класическото 3:0 оформи Ситум в 65-ата минута.

Така Ливорно остава на 5-ото място в класирането с 47 точки, но и мач повече. Специя пък се изкачи до 7-ата позиция с 46 точки.