Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Краснодар изпусна победата срещу Урал

Отборът на Краснодар пропусна изпусна победата в домакинството си на Урал от 19-ия кръг в руската Премиер лига. Срещата завърши при резултат 1:1 и така домакините пропуснаха да се изкачат на третото място във временното класиране.

Краснодар пръв откри резултата в самия край на първото полувреме. Ари намери великолепно Павел Мамаев в коридор, който напредна и със силен удар не остави шансове на вратаря за 1:0. В 50-ата минута обаче Фьодор Смолов напредна от дясно и с изненадващ удар в далечния ъгъл възстанови равенството 1:1.

След този мач Краснодар остава на 4-ата позиция в класирането с 35 точки. Урал пък е на 13-ата позиция с 14 точки.