Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4 /Почивка/

Пелегрини иска да изпълни договора си със Сити

Мануел Пелегрини иска да изпълни договора си с Манчестър Сити, независимо дали ще спечели трофей през настоящия сезон. Английският шампион изостава на пет точки зад лидера Челси във Висшата лига, като е изиграл един мач повече от столичани.

"Моето бъдеще е много лесно предвидимо. Имам договор до юни 2016 година и искам да го завърша. Ако мога, ще остана още по-дълго. Когато подписвам договор, винаги искам да го изпълнявам, независимо къде. Ако не съм щастлив, може да прекратя контракта си по-рано. Тук съм много щастлив", заяви 61-годишният Пелегрини.

Сити изненадващо отпадна от по-нискоразредния Мидълзбро в турнира за купата на Футболната асоциация на Англия. "Небесносините" загубиха с 1:2 у дома от Барселона на осминафиналите в Шампионската лига и шансовете им да продължат напред в турнира са много малки.