Хасково измъчи Черно море на "Тича" (видео)

Отборът на Черно море се измъчи като домакин срещу гостуващия тим на Хасково, който се намира на последно място в класирането. "Моряците" все пак успяха да стигнат до победа с 1:0 в счучен мач от 22-ия кръг на "А" група.

Единственото попадението в срещата бе дело на Стенио в 45-ата минута от дузпа. Мачът не бе от особено значение, тъй като двата тима няма за какво да се борят. Черно море не успя да попадне в първата шестица, но няма опасност и да изпадне. Воденият от Емил Велев тим пък почти сигурно от следващия сезон ще се състезава в "Б" група.

В 16-ата минута Вилиян Бижев прати топката в мрежата, но голът не бе зачетен заради съществуваща засада.

В 43-ата минута Тейнур Марем не успя да прати кълбото в мрежата от няколко метра с глава, стреляйки над напречната греда.

В 52-ата минута Себастиан Ернандес пропусна да се разпише останал фронтално срещу вратаря на Хасково.

В самия край на мача гостите сътвориха няколко мелета пред вратата на "моряците" и съвсем спокойно можеха да стигнат до хикса, ако бяха проявили малко повече увереност пред гола.

ЧЕРНО МОРЕ - ХАСКОВО 1:0

1:0 Стенио 45д.