Божинов се върна в игра срещу Гълъбинов

Валери Божинов се завърна в игра след близо 50 дни отсъствие заради контузия в глезена. Българинът се появи в игра за неговия Тернана в 61-ата минута на гостуването на Ливорно в мач от 30-ия кръг на Серия "Б", загубено от тима му с 1:3. Андрей Гълъбинов пък се появи в игра за домакините в 79-ата минута.

Фабио Чераволо откри за Тернана в деветата минута, но още преди почивката домакините обърнаха с голове на Андреа Лучи и Лука Силигарди. В 73-ата минута пък Габриел вкара със задна ножица третото попадение за Ливорно, с което затвърди успеха на тима.

С победата си днес Ливорно се изкачи на пета позиция в класирането с актив от 47 точки. Тернана пък остава с 36 и в момента заема 12-о място.

ЛИВОРНО - ТЕРНАНА 3:1
0:1 Чераволо (9)