Загуба за Фулъм с Бодуров и равен за Болтън без Славчев в Чемпиъншип

Отборът на Фулъм записа загуба с 0:1 в гостуването си на Уотфорд в днешния 35-ти кръг в Чемпиъншип. Цял мач за "котиджърс" записа българският защитник Николай Бодуров, но този път той не успя да помогне на своя тим. Единствения гол в мача реализира Трой Дийни в 9-ата минута.

Междувременно тимът на Болтън без Симеон Славчев в състава си направи реми 1:1 в домакинството си на Рединг. Ейдур Гудьонсен откри резултата в 80-ата минута, но в добавеното време на мача гостите се добраха до равенството с попадение на Джейми Макий.

След този кръг Фулъм остава на 20-ата позиция в таблицата с 39 точки. Болтън пък се намира три места по-напред на 17-ото място с 41 точки. Водач в таблицата е Мидълзбро с 66 точки.