Фрайбург се справи с Кьолн за две минути (видео)

Отборът на Фрайбург стана поредият сигурен участник на четвъртфинал за Купата на Германия. Тази вечер тимът се наложи с 2:1 над Кьолн в среща от осминафиналите и продължава напред в турнира.

Домакините на "Мейдж Солар Щадион" решиха изхода на мача още в началото на първото полувреме с два гола за две минути. В 17-ата минута Антони Уджа си отбеляза автогол, а в 19-ата минута Владимир Дарида направи резултата 2:0.

"Козлите" все пак успяха да направят загубата си по-почетна, като в 89-ата минута Дейверсон върна един гол, но до края на мача имаше прекалено малко време за пълен обрат и Фрайбург продължава в следващата фаза.

Фрайбург - Кьолн 2:1
1:0 Уджа (17) авт.
2:0 Дарида (19)
2:1 Дейверсон (89)