100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Едисон пак вкара за Борусия (Дортмунд) II

Българинът Едисон Йорданов вкара четвъртия си гол за втория тим на Борусия (Дортмунд) от началото на сезона, но това се оказа недостатъчно, защото дубълът на вестфалци загуби с 1:3 при гостуването си на Кемницер в среща от 27-ия кръг на Трета лига. 21-годишният полузащитник изведе своя отбор напред в 38-ата минута, но само 120 секунди по-късно Антон Финк изравни. През второто полувреме Кемницер стигна до победата след нов точен удар на Финк в 57-ата минута и на Филип Тюрпитц в 69-ата минута. Така Борусия остава само на точка от изпадащите, макар да е с мач по-малко. Едисон Йорданов се бори и да получи предложение за нов договор, защото контрактът му изтича след края на сезона.

Под чертата пък продължават да бъдат резервите на Майнц 05, които днес загубиха вкъщи с 0:2 от втория отбор на Щутгарт. Тодор Неделев не игра за домакините, защото се възстановява от контузия.