100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:3

Вутов титуляр при равенство с Интер (видео)

Родният талант Антонио Вутов отново бе титуляр и изигра 73 минути при равенството 1:1 на Удинезе срещу един от фаворитите за титлата Интер от 15-ия кръг на първенството Примавера в група "Б".

Десетката на "фриуланите" се раздаде доста, като често трябваше да помага в защитата на своите съотборници. "Нерадзурите" откриха в 60-ата минута след гол на Гиамфи. Отново в герой за "бяло-черните" се превърна хърватският нападател Иван Прътайн, който отбеляза изравнителното попадение 82-ата минута, пращайки топката между краката на вратаря Раду.

Удинезе е с актив от 24 точки на седмо място, като изостава на 16 от лидера Милан. Интер пък остана на второ място - три точки зад "росонерите" с актив от 37.

Антонио Вутов има четири попадения през този сезон, а през 2015 г. вече два пъти попадна в групата на първия тим. Това стана при загубата с 0:1 от Рома на "Фриули" в Серия "А" и отпадането през седмицата от Купата на Италия срещу Наполи с дузпи на "Сан Паоло".