Ман Сити надви Хамбургер в Абу Даби (видео)

Шампионът на Англия Манчестър Сити спечели с 2:0 срещу Хамбургер ШФ в приятелска среща, играна в Абу Даби. Стеван Йоветич (50) и Един Джеко (73) отбеляза за успеха.

В 20-ата минута Франк Лампард напусна игра заради физически проблеми. В края на полувремето и двата тима създадоха няколко чисти голови положения. В 43-ата попадение на германския тим не беше зачетено поради засада.

През втората част тимът на Мануел Пелегрини доминираше изцяло и успя да вкара два гола и да пропусне още няколко добри положения. В 50-ата 20-годишният защитник на "сините" Джордж Еванс хвърли дълъг пас към Стеван Йоветич, който отблизо порази вратата на Шпорт Ферайн, след като имаше късмет топката да мине между краката на вратаря.

В 73-ата Джеко удвои аванса след страхотна работа на Джеймс Милнър. Босненският национал овладя прецизно, финтира бранител и насочи неспасяемо в далечния ъгъл, оформяйки крайния резултат - 2:0.