Ранен гол прати Елче срещу Барса (видео)

Отборът на Елче се класира за осминафиналите в турнира за Купата на краля след минимална победа с 1:0 срещу втородивизионния Валядолид. Първата среща бе завършила пру нулево равенство и голът на Адриан Гонсалес в 7-ата минута се оказа достатъчен за домакините, които в следващия кръг ще се изправят срещу Барселона.

Гонсалес се разписа след подаване на Кристиан Ерера и плътен удар извън наказателното поле, който се оказа неспасяем за вратаря на гостите Дани Ернандес.

След почивката Валядолид заигра по-смело, но рядко успяваше да застраши стража на Елче Пжемислав Титон. Това изнерви гостите и в самия край на мача Тимор беше изгонен за два жълти картона.

ЕЛЧЕ - ВАЛЯДОЛИД 1:0 (1:0)
1:0 Гонсалес (7)

* Елче се класира за осминафиналите с общ резултат 1:0