Савиола класира Верона на осминафинал

Отборът на Верона се класира на осминафинал за Купата на Италия тази вечер, след като надигра Перуджа с минималното 1:0. Единственият гол в срещата реализира Хавиер Савиола в 17-ата минута, но той бе достатъчен за домакините на "Марк Антонио Бентегоди". Перуджа пък игра с човек по-малко от 54-ата минута, когато червен картон получи Гийермо Джакомаци и това като че ли окончателно реши изхода на мача.

След този успех Верона се класира напред в турнира, където обаче ще има доста неприятен съперник, тъй като трябва да се изправи срещу шампиона на Италия Ювентус.