Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Еър Флако торпилира „корсарите”

Джо Флако (21 от 29 за 306 ярда) стана първият куотърбек от пет години насам с пет тъчдаун паса през първото полувреме. Въздушното шоу на продукта на Делауеър донесе победата на Балтимор с 48:17 при гостуването на Тампа Бей, благодарение на която „гарваните” са новият лидер в АФК Север. Четирима различни уайд рисийвъра се разписаха, а Бърнар Пиърс добави тъчдъаун по земя за победителите.

Досегашният лидер в дивизията Синсинати се погрижи за станалото ежегодна традиция равенство. „Бенгалските тигри” изпортиха фийлдгол от 36 ярда в последната секунда на продължението, когато шутът на Майк Нюджънт мина покрай вратата. Така домакинството на Каролина  завърши 37:37, което бе първо равенство в 20-годишната си история на „пантерите”.

За първи път от 1996 г. насам Филаделфия спечели мач „на нула”. В дебюта на изцяло черните си екипи „орлите” смазаха НЙ Джайънтс с 27:0. Ник Фоулс раздаде пасове за 248 ярда, а защитата записа общо осем сака. Кошмарната вечер на Джайънтс бе допълнена от тежката контузия на Виктор Крус, който унищожи капачката на дясното си коляно и ще пропусне остатъка от сезона.