Иван Колев: Големият враг на Славия е непостоянството

Наставникът на Славия Иван Колев заяви след победата в контролната среща над Септември Симитли с 3:0, че големият враг на неговия тим е напостоянството.

"Този мач за нас бе репетиция за гостуването ни на Марек следващата седмица. Пробвах различни варианти, видя се, че първото полувреме буквално „смачкахме" съперника, а втората част му позволихме да ни бъде равностоен опонент. Пробвах различни схеми, за нас мачът в Дупница е особено важен.

Славия видимо има развитие, но си мисля, че голям враг ни е непостоянството. Срещу Лудогорец показахме, че можем да играем с най-добрите като равен с равен. Преди това обаче имахме серия разочароващи мачове", заяви спецът.