Славия разби Септември за 20 минути - македонец се отличи с два гола

Отборът на Славия победи Септември (Симитли) с 3:0 в контролна футболна среща, играна на стадиона в Симитли.

"Белите" решиха мача в първите 20-ина минути, в които паднаха и трите гола. Още в 4-ата минута Кире Ристевски с глава откри резултата след пас на Жереми Манзоро. В 17-ата минута отново Манзоро намери в наказателното поли Душан Савич, който отблизо вкара за 2:0. Четири минути по-късно отново Савич вкара втория си гол в мача с точен удар от 20 метра и оформи крайния резултат.

Мачът се игра при слънчево и горещо за сезона време, заради което и темпото в мача не бе много високо.