Янчев: Мегаскандали, мегапроблеми - всички се занимават само с ЦСКА

Помощник-треньорът на ЦСКА Тодор Янчев, който в отсъствието на Стойчо Младенов води армейците в контролата срещу Пирин (Благоевград), която те загубиха с 0:1, посъветва футболната общественост в България да не се занимава само с проблемите на червените, а и на другите отбори.

"Първо искам да изкажа нашата съпричастност и съболезнования към старши-треньора Стойчо Младенов и неговото фамилия", каза Янчев по повод кончината на майката на наставника. - Иначе първото полувреме показахме доста добро лице, с изключение на грешката при гола. Проявихме прекалено голямо самочувствие в защита и допуснахме гол. През второто полувреме пуснахме юноши. Но щом младите момчета са в първия отбор, значи имат качества.

В първенството играем мач за мач. Няма нужда да правим фойерверки. Знаем си състоянието и сме стъпили на земята", допълни Тошко, след което коментира по следния начин информациите за проблеми в армейския клуб:

"Всекидневно се изкарват мегаскандали, мегапроблеми. С другите клубове не се занимават, занимават се само с ЦСКА.