Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Провал за Спортинг, Славчев пак не дебютира

Симеон Славчев не записа официален дебют за Спортинг (Лисабон) и в 4-ия кръг на португалското първенство. "Лъвовете" стигнаха само до 1:1 у дома срещу новака Беленензес и пропуснаха добра възможност да се доближат до лидерите.

Дейверсон откри за символичните гости в 28-ата минута, но малко след това Андре Карийо изравни. След почивката Спортинг притисна съперника, но така и не успя да вкара втори гол, а в самия край на двубоя Джеферсон Насименто от "зеленобелите" беше изгонен за втори жълт картон.

В класирането водят Рио Аве и Бенфика с по 10 точки, следвани от Витория (Гимараеш) и Порто с по 9, но и мач по-малко. Спортинг е 7-и с 6 точки.