Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

ПСЖ не взе три точки в Рен (видео)

Пари Сен Жермен не успя да победи при визитата си на Рен от петия кръг на Лига 1 и мачът завърши наравно 1:1. Парижани откриха с гол на ветерана Зумана Камара, но резервата Пол-Жорж Нтеп изравни за бретанците. Двата тима могат да съжаляват за изпуснатата победа, тъй като и пред двете врати имаше по още няколко чисти положения за гол.

ПСЖ откри резултата в 43-ата минута, когато след центриране на Грегори ван дер Вийл, Камара бе оставен съвсем сам в малкото наказателно поле и нямаше как да сбърка. В 56-ата минута обаче Рен изравни. При една постепенна атака резервата Нтеп опита да изведе на чиста позиция сам срещу вратаря Абдулай Дукуре. Халфът се опита да стреля, но не уцели топката, което обаче обърка стража на ПСЖ Салваторе Сиригу и кълбото някак мина покрай него, за да влезе в мрежата.

До края на мача и двата тима можеха да вкарат, но до нов гол така и не се стигна. Така след 1:1 двата тима поделиха точките.

ПСЖ има девет точки от първите си пет мача в Лига 1 и заема втора позиция в шампионата. Рен е с една по-малко и е трети.