Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Кюмюрджиев с гол за победата на Керчем Аякс за Купата на Малта

Българският защитник Петър Кюмюрджиев вкара първото попадение за Керчем Аякс в среща от турнира за Купата на Малта. Керчем Аякс се наложи с 3:0 над Атард и продължава във втория кръг, мачовете от който ще се състоят между 24-и и 26-и октомври. Бившият футболист на Славия, Локомотив (Пловдив) и Черноморец Кюмюрджиев откри резултата с техничен и неспасяем удар от свободен удар от 14 метра секунди след началото на второто полувреме. По-късно през второто полувреме младата надежда на Керчем- Андрю Мици, добави нови два гола и оформи крайното 3:0. Във втория кръг Керчем гостува на отбора на Бирзебуджа Сейнт Питърс. Керчем Аякс играе в Лигата на Гозо, където тази година отново ще се бори за титлата. Но пък още в първия турнир за сезона- Купата на независимостта, отпадна на полуфинал.