Берое подава жалба срещу Станислав Тодоров

Берое взе решение да подаде жалба срещу главния арбитър Станислав Тодоров и съдийството в мача от седмия кръг срещу Лудогорец в Разград, който завърши 1:1.

От Берое са изложили всичките си претенции към рефера Станислав Тодоров и съдийската бригада.

Най-дискусионното положение в мача бе в 6-та минута, когато главния арбитър Станислав Тодоров свири дузпа в полза на Лудогорец, след като Върджил Мисиджан падна в наказателното поле.

В 10-та минута Тодоров подмина претенциите на Берое за дузпа. Елиаш стреля и топката се отби в ръцете на Александър Василев, като гостите претендираха за дузпа, но такава не бе отсъдена.

Статистиката от мача показва, че Станислав Тодоров е показал седем жълти картона на футболисти на Берое и нито един на играчите на Лудогорец.