Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Бивш "армеец" шокира Рубин с виртуозен гол в 95-ата минута, Благой Георгиев с греда (видео)

Отборът на Рубин завърши 1:1 у дома с новака Уфа в мач от 6-ия кръг на руската Премиер Лига. Попадението за тима от Казан реализира в 43-ата минута Максим Канунников с удар отблизо, след като получи пас с глава от Игор Портнягин. Буквално в последните секунди обаче - в петата минута на добавеното време на срещата, бившият халф на ЦСКА - бразилецът Марсиньо, изравни резултата и донесе точката на гостите. Марсиньо бе точен с блестящ изстрел от фаул с левия крак.

Българският халф на Рубин Благой Георгиев записа 90 минути за тима си и в средата на първата част имаше шанс да отбележи гол, но не успя, а в 75-ата уцели греда с изстрел от фаул.

Рубин остава с една победа от началото на сезона и казанци заемат десето място в класирането със 7 точки. Уфа пък събра 4 точки и се изкачи на 11-а позиция.