Голово шоу в дебюта на Нийл Уорнък (видео)

Новият мениджър на Кристъл Палас Нийл Уорнък дебютира по впечатляващ начин начело на "орлите", които стигнаха до зрелищно 3:3 при гостуването си на Нюкасъл в първия мач под ръководството на 65-годишния специалист при завръщането си в лондонския клуб. Гостите дори можеха да стигнат до победата, след като на два пъти повеждаха в резултата. В крайна сметка обаче те трябва да са щастливи от спечелената точка, донесена им с гол на резервата Уилфред Заха в 90-ата минута на срещата. Това е и първа точка за "орлите" през сезона, като и те, и техните днешни домакини от Нюкасъл все още не са записали победа в първите три кръга от сезона.

Дуайт Гейл откри резултата след по-малко от минута игра, но в 37-ата минута домакините успяха да изравнят чрез попадение на новата си покупка Дарил Янмаат, който отбеляза след включване при корнер.

Ситуацията от началото на първото полувреме се повтори и след почивката, когато Джейсън Пънчиън изведе отново гостите напред в резултата след три минути игра през второто полувреме. Домакините обаче показаха завиден характер и стигнаха до пълен обрат с голове на резервата си Роландо Аарънс и Майк Уилямсън две минути преди края на редовните 90.

Точно когато близо 50 хиляди по трибуните на "Сейнт Джеймсис Парк" виждаха техният любим отбор като победител за пръв път през сезона, влезлият като резерва за Кристъл Палас Уилфред Заха донесе изравняването за гостите - 3:3.