Гонзо изненадан от "сините", очаква много повече от Божинов

Треньорът на Левски Георги Иванов призна, че за него е необяснима неувереността на "сините" футболисти в срещата с Литекс, загубена тежко с 0:3. Гонзо допълни, че очаква много повече от своите нападатели и най-вече от Валери Божинов.

"За мен е необяснимо как може да допуснем такава паника и дезорганизация в първите 20 минути. Имаме толкова опитни играчи. След това започнахме да създаваме положения. Искам да виждам Левски от първата минута да играя така. Необяснима е за мен тази неувереност. Литекс се опитваше да играе футбол, а ние не можахме да се противопоставим. Допускахме елементарни грешки при изграждането на атаката, губехме първите единоборства.

Литекс преби Левски с 3:0 в Ловеч

Очакавам много повече от нападателите, особено от Валери Божинов. Тези проби му изиграха лоша шега, но Валери Домовчийски имаше проблеми с контузия през седмицата. Ще има нов нападател. Сега трябва да се вдигнем и да спечелим следващия мач срещу Черно море", сподели Иванов след най-тежкото поражение на Левски през този сезон.

снимки: Марин Маринов/Sportal.bg