Бодуров и Фулъм твърдо последни след 1:5 и 0 точки от 4 мача

Българският национал Николай Бодуров и неговият Фулъм остават твърдо на последното място във второто ниво на английския футбол Чемпиъншип, след като допуснаха четвъртата си поредна загуба от началото на сезона и то по катастрофален начин - 1:5 при гостуването си на Дарби Каунти. По този начин "котиджърс" поставиха под сериозен въпрос бъдещето на своя мениджър Феликс Магат, който е под сериозно напрежение заради ужасния старт на сезона във втория ешелон въпреки сериозните амбиции на собственика на клуба да върне Фулъм бързо обратно във Висшата лига.

Джейми Уорд откри резултата в 23-ата минута, след като отблизо разстреля младия вратар на Фулъм Джеси Джоронен, благодарение и на недоброто покритие на зоната му от страна на Бодуров. Все пак гостите от Лондон успяха да изравнят в 54-ата минута, когато Скот Паркър с плътен удар опъна мрежата на Грант за 1:1. Равенството обаче се задържа само пет минути, в които "овните" пропуснаха изключително чисто положение да си върнат аванса, когато Крис Мартин прати топката над вратата, останал абсолютно сам срещу рамката.

В 59-ата минута Крис Байрън върна аванса на домакините, а в 61-ата Мартин все пак се реваншира за невероятния си пропуск и направи 3:1. Особено показателни за представянето на Фулъм в мача пък се оказаха последните минути на мача.

В 87-ата Крис Мартин с втори гол направи 4:1. Още с изпълнението на център от страна на Фулъм гостите загубиха топката и позволиха на опонента си да им набута и пети гол чрез Саймън Доукинс, който оформи крайното 5:1. Всички в състава на гостите се държаха за главите в този момент, след като само в рамките на няколко секунди техният отбор допусна два гола и общо пет във вратата на младия Джоронен в този двубой.

Така след четири кръга Фулъм все още не е спечелил точка, а головата разлика на "котиджърс" вече е 2:9.