Пари Сен Жермен с издънка срещу Евиан (видео)

Френският шампион Пари Сен Жермен завърши 0:0 при гостуването си на Евиан в третия кръг на френската Лига 1 и записа второ реми в шампионата. Столичани бяха без контузената си мегазвезда Златан Ибрахимович и изиграха много слаб мач, в чийто край дори останаха с 10 души на терена.

В 63-ата минута плеймейкърът на ПСЖ Йоан Кабай беше изгонен за втори жълт картон. Домакините натиснаха в края, но самоотвержени действия на Хавиер Пасторе и Давид Луиш в защита, както и на стража Салваторе Сиригу в последната минута след мощен удар на Бенезе спасиха ПСЖ от пълен провал.

Така Евиан спечели първата си точка, след като в първите два кръга беше инкасирал цели 9 гола във вратата си след загуби с 0:3 и 2:6 съответно от Каен и Рен.