Загуба на старта за юношите до 17 години на "ТОТО къп"

Националният отбор на България по футбол загуби от домакина и защитаващ титлата си от миналия сезон Австрия с 1:3 (1:1) в първи мач от 26-ото издание на четиристранния приятелски турнир за юноши до 17 години "ТОТО Къп".

Нападателят на Ботев (Плодвив) Исмет Рамадан откри резултата за "трикольорите" още във втората минута, но Оливер Филип изравни след четвърт час игра. Шест минути след почивката капитанът Санди Ловрич изведе Австрия напред, а в 63-ата минута Даниел Хауцингер оформи крайното 3:0.

Във втория си мач от турнира България среща утре в Трайскирхен от 17.00 часа местно време Швейцария, който стартира с успех над Германия с 3:0.

Снимка: bfunion.bg