Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) /Почивка/ 1:0

Рома и Фенербахче направиха зрелище в контрола (видео)

Отборите на Рома и Фенербахче сътвориха истинсго зрелище в контролната среща помежду си играна тази вечер на стадион "Олимпико" в Рим. Двата тима си вкараха общо 6 гола за крайното 3:3, като срещата бе изпъстрена с атакуващ футбол и обрати.

Домакините първи откриха резултата в мача в 26-ата минута след точно изпълнена дузпа от Франческо Тоти. Фенербахче обаче бързо изравни чрез Бруно Алвеш в 32-ата минута и първото полувреме завърши 1:1.

През втората част Фенербахче взе преднина от два гола с попадения на Дирк Каут от дузпа в 51-ата и Еменике в 59-ата минута. Малко преди края на мача обаче Матия Дестро с два гола в 83-ата и 88-ата минута спаси тима си от поражение за крайното 3:3.