Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Благо Георгиев дебютира за Рубин с равенство срещу Локо (Москва) (видео)

Благой Георгиев игра цял мач за Рубин, който завърши наравно 1:1 срещу Локомотив (Москва) в среща от четвъртия кръг на руското първенство. Рубин вече е 12-и в класирането и извън зоната на изпадащите, а Локомотив е на петото място.

Благой Георгиев имаше възможност да отбележи победен гол в полза на Рубин в 87-та минута, но той уцели левия страничен стълб на вратата на Локомотив след удар от около 25 метра. Преди това Алексей Миранчук даде аванс на гостите от Москва в 26-та минута, а пет по-късно Гьокдениз Карадениз изравни след точен удар от дузпа.

Това беше първи мач на Рубин на новия стадион "Казан-Арена".