Фулъм с Бодуров записа втора поредна загуба в Чемпиъншип

Българският национал Николай Бодуров и тази седмица не успя да изпита радостта от първа победа в Чемпиъншип, след като неговият Фулъм записа второ поредно поражение в шампионата. Този път "котиджърс" отстъпиха у дома с 0:1 от Милуол. Единственото попадение бе реализирано от Мартин Уулфорд в 12-ата минута. Така "лъвовете" извоюваха втора победа от началото на сезона и заемат второ място във временното класиране на Чемпиъншип, като Милуол отстъпва единствено на Борнемут по отношение на головата разлика.

Николай Бодуров започна в центъра на отбраната на Фулъм и остана на терена през цялото време, като българинът бе декориран с жълт картон.

Бърджес, Родайега, Робъртс и Хуугланд  пропуснаха много добри възможности за отбора на Фулъм, който наложи силен натиск, но така и не успя да стигне до изравнително попадение. Вместо това можеше да получи втори гол в последната минута, когато Магай Гей се откъсна сам срещу Йоронен, но стражът спаси.