Първи реакции след решението за допускане на фенове на Левски на дербито

Освалдо дебютира за Интер в Гърция

Новата звезда на Интер Пабло Освалдо дебютира за "нерадзурите" при равенството 0:0 при гостуването на ПАОК (Солун) в Гърция. При температура от 35 градуса и мощно подкрепа от трибуните домакините започнаха по-добре срещата.

Валтер Мадзари заложи на схема 3-5-1-1 с единствен нападател Мауро Икарди, а веднага зад него Ернанеш. Самир Ханданович бе най-добър за своите след отлично спасяване през първата част при бомбен удар на Салпингидис.

През втората част Освалдо се се появи с номер седем на гърба в 55-ата минута и се отличи с една добра атака. Въпреки това чисти положения липсваха и до гол не се стигна.

Мадзари може да е доволен, че след загубата с 1:3  от Айнтрахт (Франкфурт) в последната проверка тима му не допусна гол.
Въпреки това играта показана на турнето в САЩ бе доста по-добра от видяното в последните две проверки в Европа.