Неделев с едно полувреме в последната контрола на Майнц

Българският национал Тодор Неделев игра едно полувреме при домакинската загубата на Майнц 05 от испанския Гранада с 0:1 в последната контрола на тима преди началото на сезона в Бундеслигата през идния уикенд. Гостите поведоха в 27-ата минута с попадение на Алфредо Отуно, а Неделев влезе като резерва на почивката на мястото на Себастиан Полтер.

Българинът се включи активно и имаше възможност да изравни още в 49-ата минута, но ударът му отблизо беше блокиран от защитник. Малко по-късно Неделев отново пропусна да се разпише, след като беше изведен сам срещу вратаря Роберто, но не успя да го преодолее. Майнц 05 стартира кампанията в германското футболно първенство с гостуване на новака Падерборн в неделя.