Добруджа победи Спартак (Варна) с 3:0

Добруджа 1919 (Добрич) се наложи с 3:0 (2:0) над подмладения отбор на Спартак 1918 във Варна в последния мач от 2-ия кръг на Б група. Два гола за добруджанци вкара Атанас Илиев, който откри резултата в 3-ата минута и след това оформи крайното 3:0 в 60-ата минута. Емил Колев в 26-ата минута също се разписа.

Добруджа постига първа победа след равенството 2:2 в първия мач като домакин с Ботев (Враца). Спартаковци пък изиграха първи мач за сезона, след като не се явиха на мача в Банско.

Отборът от Варна беше разтърсван от проблеми в последните две седмици, а за да изразят разочарованието си днес феновете на домакините прекъснаха мача с бомбички и димки след първия гол за около пет минути.