Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Марек шокира Черно море на "Тича", феновете награбиха треньора на "моряците"

Марек шокира отбора на Черно море на собствения му стадион. Мачът от 4-ия кръг на "А" група завърши с победа на гостите от Дупница с 1:0.

Единственото попадение в срещата отбеляза Димитър Петков с глава, след центриране на Милен Василев. Петков се контузи при отбелязването на гола и бе сменен.

По време на целия двубой феновете на "Тича" освирката футболистите и Александър Станков за слабата продукция. Наставникът бе и сериозно обиждан от част от привържениците, които по време на мача специално се преместиха зад треньорската скамейка и скандираха "Оставка".

За 90 минути домакините успяха да застрашат сериозно само един път вратата на дупничани.

"Моряците" създадоха първото и единствено чисто голово положение чак в 75-ата минута, когато Иван Коконов от отлична позиция не успя да уцели вратата.

В 90-ата минута Кристиян Петков излезе сам срещу Георги Китанов и стреля, но стражът на домакините демонстрира добър рефлекс и с върха на пръстите изби в корнер.

ЧЕРНО МОРЕ - МАРЕК 0:1