Славия удари ЦСКА и остана начело при младежите

Славия спечели с 1:0 като гост срещу ЦСКА в дербито на третия кръг в младежката лига до 21 години. Голът на победата на терена в комплекса "Царско село" реализира Здравко Милев в 61-ата минута. До момента Милев се е разписвал и в трите кръга на първенството.

В края на първата част младежкият национал и основен стълб в защитата на "белите" Стефан Велков се контузи и беше заменен принудително.

От три изиграни двубоя славистите имат пълен актив от 9 точки и продължават да бъдат начело във временното класиране.

В следващия кръг Славия ще играе у дома срещу Локомотив София. Срещата е на 11 август от 18 часа.