Верона громи с два гола на Лука Тони и без Ники Михайлов (видео)

Отборът на Верона разгроми катарския Ал Хор с 4:0 в контролен мач, игран в Австрия. Над всички беше ветеранът Лука Тони, който отбеляза два от головете. Освен него се разписаха новото попълнение Нене и чешкият нападател Михаел Рабушич. Българският вратар Николай Михайлов не взе участие в проверката. Той тренира по индивидуална програма в Италия, след като доста време беше мъчен от контузия във врата.

Тони откри резултата в 25-ата минута, а след това бе точен и в самия край на полувремето за 2:0. Верона продължи да диктува събитията на терена и четвърт час след подновяването на играта долият от Каляри Нене направи преднината на италианците класическа, а в 75-ата минута Рабушич с глава оформи крайното 4:0.

ВЕРОНА - АЛ ХОР 4:0