Чочев помогна на Палермо да се спаси от 0:2

Българският талант Ивайло Чочев помогна на тима си Палермо да стигне до равенство 2:2 в днешната контрола с Бреша. Бившият играч на ЦСКА беше резерва срещу тима от Серия “Б”, след като вчера бе титуляр срещу Аполон (Лимасол). На почивката "розовите" губеха с 0:2, тъй като Корвия (15) и Нтоу (21) бяха точни за “сините”.

През второто полувреме Чочев се появи на терена, а Палермо натисна и стигна до равенството в последните секунди. Първо Дубала начали в 51-ата мин,та, а Белоти в 94-ата минута изравни и “розовите” останаха без поражение в подготовката.