Казахстанският шампион не се даде на Стяуа в ШЛ

Шампионът на Казахстан Актобе и румънският първенец Стяуа не излъчиха победител в първия мач помежду си от третия предварителен кръг на Шампионската лига и завършиха наравно 2:2.

Гостите от северната ни съседка откриха резултата малко преди почивката с гол на Клаудио Касеру. В 58-ата минута Валери Коробкин изравни за домакините, но десетина минути преди края Андрей Преплица отново даде преднина на Стяуа. Две минути преди последния съдийски сигнал обаче Роберт Арзуманян вкара за крайното 2:2. Реваншът е след седмица в румънската столица Букурещ.

АКТОБЕ - СТЯУА 2:2
0:1 Касеру (44)
1:1 Коробкин (58)
1:2 Препелица (79)
2:2 Арзуманян (88)