Малага с реми в Австралия, Реал Сосиедад би в Холандия

Отборът на Валенсия направи 2:2 в редовното време като гост на Алианса Лима пред 10 хиляди зрители на Националния стадион в перуанската столица в контрола от Копа Евроамерикана. При дузпите "прилепите" паднаха с 8:9. До 27-ата минута домакините водеха с 2:0. През втората част Пако Алкасер (55) и Николас Отаменди (62) изравниха. Родриго де Паул пропусна при дузпите за "бяло-черните".

В Холандия Серхио Каналес вкара единствения гол при успеха на Реал Сосиедад над НЕК Ниймеген. Уче и Еспиноса вкараха при победата на Виляреал над Реус пред около хиляда зрители. В Австралия Малага направи 1:1 с отбора на Пърт.

Снимка: "Марка"