Манолев с едно полувреме при равенство на Динамо

Българският национал Станислав Манолев игра 45 минути при равенството на Динамо (Москва) срещу Металист (Харков) в поредната контрола на руския тим преди началото на сезона. Манолев се появи на почивката при резултат 0:2 и беше много активен по десния фланг.

Балаш Джуджак и Владимир Гранат вкараха голове за Динамо, след като Хосе Ернесто Соса и Владимир Гоменюк бяха дали аванс на Металист. Динамовци дори можеха да стигнат до пълен обрат, но в края на двубоя привлеченият от Манчестър Юнайтед Александер Бютнер пропусна дузпа.

ДИНАМО (МОСКВА) - МЕТАЛИСТ (ХАРКОВ) 2:2