Тошко Неделев игра в трети пореден мач на Майнц 05

Българският национал Тодор Неделев записа 45 минути като титуляр за Майнц 05 в третата лятна контрола на отбора. "Червените" разбиха аматьорския Дармщад с 5:1 като гости, като на почивката губеха с 0:1. 21-годишният нашенец игра през първото полувреме, а на почивката новият наставник Каспер Юлмен вкара изцяло нов състав. След това паднаха и головете за елитния отбор, реализирани от Себастиан Полтер и Дани Шахин, които вкараха по два, както и от Нико Бунгерт.

Така Майнц 05 продължава да бъде безгрешен в предсезонните си проверки, като това е трети успех от три мача. Неделев взе участие във всичките срещи и има два гола до момента.

Следващият спаринг на участника в Лига Европа е срещу ФК Цюрих на 12 юли.