Манолев с първи гол за Динамо (видео)

Станислав Манолев вкара гол в контролния мач на Динамо (Москва) срещу Аустрия (Виена). Двубоят беше проведен по време на подготвителния лагер на Динамо в Австрия, а домакин беше стадион "Зеебоден".

Българският национал се разписа в 29-ата минута, когато удар на Кевин Курани рикошира в гредата на Аустрия и след кратко разбъркване топката попадна в неговите крака. Манолев не сгреши от близо и покачи на 2:0 в полза на руснаците, които обаче допуснаха изравняване на резултата. Това се случи след точни удари на Маркус Зютнер през втората част - малко преди смяната на Станислав Манолев с Дмитрий Живоглядов в 74-та минута.

Преди гола на Манолев точен за Динамо беше Балаш Джуджак, а победното попадение беше дело на Дъглас в 81-ата минута.