Георги Миланов удари лакът в лицето на Живко Миланов в български сблъсък в Русия (видео)

Двама от българските представители в руската Премиер лига - Георги Миланов и Живко Миланов, се захапаха здраво в днешния мач между ЦСКА (Москва) и Том (Томск). В 53-ата минута при резултат 0:0 двамата скочиха за висока топка и защитникът получи удар с лакът в главата. Бившият футболист на Левски се върна в игра след няколко минути.

Нарушението заслужаваше директен червен картон по правилник, но съдията показа жълт. Именно този жълт картон обаче ще попречи на Жоро Миланов да играе в последния кръг срещу Локомотив (Москва) в дуел, който ще реши титлата. Няколко минути след кървавото единоборство Живко си го върна в нов въздушен дуел срещу своя сънародник и също получи жълт картон.

ЦСКА спечели с 2:0 над своя съперник и продължи да мечтае за титлата. В 62-ата Ренат Сабитов си отбеляза автогол след центриране от фаул. В 90-ата голаджията на "армейците" Сейду Думбия оформи крайния резултат. ЦСКА временно излезе начело в класирането кръг преди края.