КПР устиска 0:0 срещу Уигън (видео)

Уигън и Куинс Парк Рейнджърс завършиха 0:0 в първия плейофен мач за влизане в Премиършип. Лондонският отбор се представи много силно в защита и ограничи до минимум шансовете на своя съперник. Реваншът на "Лофтъс Роуд" е в понеделник, когато всичко ще се реши. В другия плейоф Дарби Каунти победи Брайтън с 2:1 като гост. Домакините поведоха в 18-ата минута, чрез дошлия под наем от Манчестър Юнайтед Джеси Линдегард, но Крис Мартин изравни десет по-късно. Дарби поведе в продължението на първата част след силен удар на Мартин, срещнал напречната греда, а топката се отби в гърба на вратаря Томаш Кужчак, за да се озове в мрежата му за крайното 1:2. Реваншът е на 11 май в Дарби.