Тодор Неделев пак игра в регионалната лига

Националът Тодор Неделев отново беше използван във втория отбор на Майнц 05, който се състезава в германската Четвърта дивизия. Днес българинът започна като титуляр при домакинската загуба с 0:1 от резервите на Кайзерслаутерн в сблъсък от 31-ия кръг на Югозападната регионална лига. Неделев изкара на терена до 64-ата минута, когато беше заменен. Гостите вкараха победното попадение в продължението на редовното време чрез Марио Покар.

Битката беше ключова по пътя към Трета дивизия. Три кръга преди края Майнц 05 II остава на второ място, но с равен брой точки с третия Фрайбург II и с точка повече от Кайзерслаутерн II. Само един от тези три тима ще последва лидера Зоненхоф Гросашпах в горната група.

Очаква се бившата звезда на "А" група да бъде използван и в оставащите срещи на дубъла, тъй като трудно намира място в първия тим на "05".