Бешикташ отложи шампионските празненства на Фенербахче (видео)

Дербито от 30-тия кръг и на цялото турско първенство между Бешикташ и Фенербахче завърши наравно 1:1 и на практика "фенерите" си осигуриха шампионската титла. Отборът на Ерсун Янал е начело с 64 точки, а Бешикташ е на второто място с 55 точки. В оставащите четири кръга от първенството Фенербахче трябва да спечели само една точка, за да стане шампион.

Муса Соу откри резултата в полза на "фенерите" в 24-ата минута, а защитникът на "Черните орли" Рамон Мота изравни малко преди почивката. През второто полувреме двама играчи на Бешикташ получиха червени картони - голмайсторът Рамон Мота в 58-ата минута и Исмаил Койебаши в 90-ата минута.

БЕШИКТАШ - ФЕНЕРБАХЧЕ 1:1